nedoporučuji
Recenze hotelu Fenix Hotel **** (Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží)
nedoporučuji vůbec
Ubytování
strašné
Strava a stravování
hrůza
Vybavení, služby a personál hotelu
staré vybavení a nepříjemný personál
Pláž a moře
hodně lidí, moře ušlo
Okolí hotelu
dost hlasité do dvou hodin ráno
Celkový dojem
Nedoporučuji !!!! Neodpovída 4 Hvězdám. Manažerka i recepční nepříjemné, pokoj hrozný- koupelna pořád tam něco teklo, nefungující klimatizace, hrozné matrace. Jídelna špinavé talíře i příbor. Málo lehátek na tak velký hotel a smontované šroubama. all inclusive katastofa..
z 14 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.