Napsat recenzi

Rodinný penzion "U Sněžanky" - Carevo - Bulharsko

Recenze hotelu Rodinný penzion (Bulharsko - Carevo)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Přečteno: 515x
Recenze se líbila: 252 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 5

Skutečně výjimečná rodinná dovolená, penzion nabízí vyžití především pro rodiny s dětmi, party přátel a kamarádů, ale i pokud je člověk sám, je to velmi příjemné. Prostory kolem penzionu nabízí spoustu venkovního posezení, terasy, balkóny, rovněž možnost si cokoliv ugrilovat v krbu, jak venkovním, tak i vnitřním. Jezdíme sem pravidelně a skutečně to stojí za to.

Ubytování 

Skvělé, čisté místnosti - pokoje, výborně zařízené kuchyňky u 2 apartmánů. Majitelka paní Sněžanka G. dává do ubytování celé své srdce. Penzion obsahuje celkem 8 ubytovacích kapacit, z toho 6 pokojů a 2 apartmány. Sociální zařízení čisté, pěkné, vždy je uklizeno a vše připraveno.

Strava a stravování 

Stravování je formou vlastního vaření, takže si zásoby buď vezměte s sebou a nebo si je kupte přímo v Carevu v marketu BOLERO, který je nejlevnější. Ceny jsou vskutku lidové. Možné je také využít několika příjemných restaurací, kde nabízí i české pokrmy s českou obsluhou. Penzion je v tiché klidné ulici, ale zároveň poblíž vší vybavenosti (obchody, restaurace apod..)

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vše funguje a fungovalo perfektně, nikdy jsme neměli žádný problém.

Pláž a moře 

Moře klidné, čisté, spousta možností šnorchlovat i se potápět. Pláží je celkem 6, z toho 3 přímo ve městečku Carevo a 3 poblíž ve čtvrti Vasiliko.

Okolí hotelu 

Penzion se nachází cca. 200 metru od moře, v tiché klidné ulici, parkování před domem, majitelka se stará o maličkou zahrádku, která krásně dokresluje atmosféru místa. V okolí obchody, banka, pošta, bankomat, letní kino, 2 diskotéky, muzeum, knihovna zkrátka skutečně vše, co je potřeba.

Celkový dojem 

Není skutečně co dodat, rádi se vždycky vracíme a paní Sněžance Guberské moc děkujeme za péči a přípravu všeho.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Míla Zbořek: Mohu jen potvrdit tuto recenzi - 26. 11. 2014 14:30

Výstižně napsané, mohu jen potvrdit tuto recenzi. V této době (11/2014) má paní G. již i své stránky http://www.snezanka.webnode.cz reagovat

Zdeněk Pernica: Když do Careva, tak ke Sněžance! - 10. 10. 2015 22:30

O rok později potvrzuji věrohodnost výše uvedené recenze i komentáře a zároveň doplňuji, že S. Guberská, rodilá Bulharka, dobře rozumí a hovoří česky! Rodinný penzion tedy přímo stvořený pro Čechy, Moravany, Slezany i Slováky:-). Přijeďte se přesvědčit. reagovat

Kopáčková: Re: Když do Careva, tak ke Sněžance! - 30. 10. 2015 10:37

Letos jsem náhodou přišla na její inzerát. Když do Bulharska,tak jedině ke Sněžance. Moc se líbilo nám i pejskovi,přijedeme zas. Kopáčková PŘIJEĎTE SE PŘESVĚDČIT. reagovat

Baranová: Když do Careva tak jen ke Sněžance - 5. 7. 2016 9:06

Vše co je v recenzi bych lépe nenapsala usměvavá,milá paní majitelka.Vše je krásně čisté,uklizené je tu klid pohoda všem vřele doporučuji...Paní Sněja umí krásně česky.Zrovna se zde nacházíme a určitě se vrátíme zase......Přijeďte i Vy......Baranovi... reagovat

Alena+Petr: Sněžanka a její web - 5. 7. 2016 9:10

http://www.*** reagovat
Přidat komentář

Bulharsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání