Napsat recenzi

nevěřte negativnímu hodnocení!!!

Recenze hotelu Žeravi Alexandria Club **** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 361x
Recenze se líbila: 99 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Minulý rok jsme byly s kamarádkou po páté,vždy velmi spokojené.Jezdíme na 15 dní za tu dobu určitě 4x měněné povlečení,ručníky každý den.Uklid dostačující.Jídlo výborné,ovoce vždy dost a výběr,Zákusky také výběr.Snídaně výborné,když si dáte každý den od jedné nabídky tak za 15 dní ani neochutnáte vše.Doma nikdo většinou k snídani nevybírá z 20 druhů,složených ze sladkého a slaného.V koupelně jsem 15 minut tak nevím proč řešit nějaký závěs.Když budu trochu šetřit vodou nemusím jí vyplavit,jak tady nějací chytráci píší.Moře nádherné čisté.Slunečník také stačí.pouze lehátka by mohla být doplněná o nová a rozbitá vyměněná.Ještě malý nedostatek chybějící wc na pláži a vyměnit podložky na lehátkách u bazénu.Jinak maximální spokojenost se vším a v každém případě.Letos již pobyt opět objednán.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

nádherné.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

výborné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

vše v naprostém pořádku.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

dobré.

Okolí hotelu  průměrně (3,8/5)

hezké.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

výborný!!!!!!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 61
z 82 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání