Napsat recenzi

Nechtělo se nám vrátit

Recenze hotelu Penziony Primorsko (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 77x
Recenze se líbila: 63 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0

Se zájezdem jsme byly naprosto spokojený. Nemáme nic k vytknutí, vše úžasné. Můžeme jen doporučit!

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Krásné, čisté, útulné.

Byly jsme ubytovány v pensionu Daga a opravdu jsme si neměly na co stěžovat.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Opravdu velký výběr a pořád něco jiného a rozhodně nemůžeme říct, že by nám nechutnalo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Ochotný a milý personál, funkční a bezproblémová klimatizace, krásný bázen, který byl většinu času volný, wifi nám sice nedosáhla až na pokoj, ale to nás nijak zvlášť netrápilo. Starší lidé by si mohli stěžovat, že chybí výtah, ale my to naopak uvítaly, protože jsme aspoň vychodily to neskutečné množství jídla :-D .

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž jsme měly asi 250 m od ubytování. Jen jediný den se nám stalo, že jsme se nešly koupat kvůli znečištěnému moři, ale jinak krásné! Kvůli velkým vlnám né moc ideální pro děti, ale nám se líbilo.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Úžasné. Rozhodně se plánujeme vrátit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 26
z 32 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání