Napsat recenzi

Ultra kontra uper

Recenze hotelu Penzion Eftimov (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 39x
Recenze se líbila: 19 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme tam poprvé asi před šesti sedmi lety, od té doby rok co rok.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Dobrý penzion, vše funkční, na místní poměry nadstandardní, protože vše funguje a nic není problém.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Jedli jsme většinou po okolních restauracích, no problém, jde o zvyk a pochopit, že jsi v jiné zemi. Ranní pečivo z nedaleké pekárny. Večer obvykle v restauraci v horním patře, jídla a pití dostatek. je tam večer co večer plno, takže se i člověk pozná a popije i s ostatními hosty.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Dobrý penzion, vše funkční, na místní poměry nadstandardní, protože vše funguje a nic není problém.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Jižní pláž coby 2x kamenem hodil, hned zkraje free zóna a další hned za můstkem přes řeku. Pláž je dlouhá 2 km, asi, písek, mělko, občerstvení dostatek, vlny jsou většinou vlnky.

Severní pláž pár minut pěšky, moře je tam méně klidné než na jižní, ostatní je stejné.

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Je to v centru, ale trochu stranou, o nočním hluku nevíte, jedině když na penzionu brečí malé dítě .Restaurace, obchody, pekárny, cukrárny, zmrzlináři, vše do 100 metrů, vč. bankomatu.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

V 2020 jsme kvůli covidu nejeli, letos jedeme. Tzn., že celkový dojem jen ten nejlepší.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 12 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání