Napsat recenzi

snad pouře

Recenze hotelu Hotel Tropicana *** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 256x
Recenze se líbila: 160 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0
  • terasa 4 papro
terasa 4 papro
  • vyhled z terasy vyhled z terasy
  • bazén kde si po cely den najdete sluníčko i stinné míst bazén kde si po cely den najdete sluníčko i stinné míst
  • nadherné vychody slunce přímo z postele nadherné vychody slunce přímo z postele

Doporučuji

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Vše bylo v pořádku. Jen se ma nelíbí, že jsem měla pokoj s kuchyní, která se skládala s linky, dřezu, po dvou talířích, 2 hrnků, struhadla příborů pro dva, konvice a opékač topinek. Chybělo my možnost vaření. Stačil by vařič, když je to placeno jako kuchyně. Jinak vše krásné nové a čisté. Papí na uklíd super pohodářka s pochopením.Vitah je deviza.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Snídaně dobré, jen jednotvárné cely pobyt stejné. Káva jen instantní.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

v pořádku

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Vybery si každý. Severní pláž je jen kousek, ale divoká vny bez možností nafukovadel a plavání.. Jižní trochu dál cca 500m, ale maximálně vhodná pro relaxaci a děti. Naobou jsou sprchy.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Fajn a vrátila bych se sem zas

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 38
z 42 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání