Napsat recenzi

Dovča

Recenze hotelu Hotel Tropicana *** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 79x
Recenze se líbila: 81 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jako za nováčka na letecké dovolené, děkuji za super navigaci, ve všech směrech cestování mimo ČR.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Sice jsem neměla výhled na moře, ale i tak maximální spokojenost. Výhled na hotelový bazén byl super. Čisto, útulno a maximální pohodlí. Personál jsou bezvadný, ochotný.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Já měla jen snídaní, ale mohla jsem si vybrat jakoukoli stravu preferuji. Nají se každý, masožrout i vegetarián . . .

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Jednoduše bez chyby . . .

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž je pláž, a moře je moře. To Černý moře je magnet, a nejlépe když to pěkně houpe . . .

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Neumím to moc srovnat s jinými destinacemi, ale hlavně tam nestojí nikde žádná mešita!!!

Primorsko je nádherné letovisko, pořádá spoustu kulturních akcí pro turisty.Vůbec tam není nuda.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Já jsem spokojená. A jestli to jde, chci poděkovat cestovce, ale i samotnému Bulharsku, že je ještě v této době možné strávit dovolenou bez strachu s útoků teroristů. Je to dané historicky, oni byli vždy strážci Evropy, a jsou stále. Toto Vás možná nezajímá, ale pro mě to bylo primární s výběrem dovolené!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 38
z 42 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání