Napsat recenzi

Docela to ušlo

Recenze hotelu Hotel Tropicana *** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 59x
Recenze se líbila: 95 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel ucházející, dovolenou jsme si užili.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Ubytování není opravdu žádná sláva. Rozhodně bych tento hotel nehodnotila jako 3 hvězdičkový. Pokoj byl velmi ošuntělý, takový zašlý. Koupelna prošla nejspíše rekonstrukcí. Odpady zapáchaly a špatně odtikala voda ve sprše. Recepční sjednala nápravu a na pokoj nám vtrhl Bulhar opravář v 8 hodin ráno.

Naprosto bych zrušila špinavý až nechutný koberec v hlavní místnosti pokoje. Můj syn mel spát na přistýlce. Byla to pouze nějaká matrace, která byla na zemi. Také velmi špinavá až me bylo do pláče. Hlavní postel pohodlná. Balkon byl prostorný. Překvapil mě úklid, tedy spíš neuklid pokoje. Za 11 dni pouze jednou vyměněna ručníků a převlečení postele. Měli jsme vlastní ručníky na pláž, ale k bazénu už nebylo co použít. Když jsem nechala špinavý rucnik pohozený na zemi, tak ho uklízečka pouze zvedla a dala zpět. Když objednáváte pokoj přes K****** tak to píšou, ale my objednali přes I**** a nic tam nebylo. Klimatizace fungovala dobre. V lednici bylo rozbité zavírání mrazáku, tak strašně mrazila.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Na poměry snídaní v Bulharsku to bylo dobré. Po 11 dnech toho samého se to každému přejí.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Na recepci vždy usměvavá paní. Vybaveni hotelu ok, bazen skvělý. Když jsme šli z pláže, tak jsme se ještě vyrochnili. Internet mohu hodnotit v 1. a 3. patře, byl ok. Na balkone uz nefunguje.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Jezdime sem hlavně kvůli skvělému moři. Chodíme pouze na severní pláž. Na jižní je hlava na hlavě. Moře úchvatné, pláže trošku znečištěné od turistů. Problém je zajít si na pláži na záchod. V zadní části nejsou vůbec sprchy.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Klasika v Bulharsku. Všude zapáchající kontejnery, rozbité chodníky. Dobrý je obchod a restaurace hned u hotelu.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Hotel Tropicana se nachází v klidnější oblasti. Nehraje tu hlasitá hudba a je tu nádherný klid. Hotel průměrný, ale moře bezvadné.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 38
z 42 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání