Napsat recenzi

Dobré, když nehledáte mouchy.

Recenze hotelu Hotel Tropicana *** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 112x
Recenze se líbila: 132 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

O pobytu v Bulharsku jsme si nedělali iluze, takže jsme nemohli být zklamaní. Hotel splnil očekávání.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Jednoduchý dvoulůžkový pokoj s balkonem k bazénu, kde nehrála hudba a byl klid ve dne i v noci.

V koupelně je třeba počítat s tím, že WC je součástí sprchového koutu, protože odpad je uprostřed místnosti, takže po osprchování je mokro v celé koupelně. Fén chyběl. Lednice maličká, ale fungovala, konvice také. Balená voda se dala koupit hned vedle hotelu- jinou jsme neriskovali. Klimatizace bez problémů, ale bez možnosti nastavení-pouze on/off.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Hotel poskytoval pouze snídaně. Vejce, párky, 2 druhy sýru, salám, šunka, jogurt z mísy, 2 druhy chleba, housky za celý pobyt nebyly. Káva instant, čaje několik druhů, vždy nějaká polévka. Rajčata, papriky, okurky a meloun téměř každý den. Vždy něco sladkého, ale většinou sušenky. Máslo pouze rostlinné. K pití rozpustné džusy, ale vybere si snad každý a doplňují neustále.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Bonusem je kanál ČT24 a jedna recepční hovořící česky. Bazén hezký, čistý a navíc s vířivkou, dostatek lehátek, možná i proto, že klientela byla raději u moře. Požadovali jsme vyčištění odpadu a zprovoznění větráku v koupelně a bylo vyhověno neprodleně.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Moře krásné, občas vlny, plavčíci mají stanovíště každých 50-70 m, při červené vlajce se nesmí do vody s nafukovacími kruhy a lehátky - jsou důslední. Plážové bary také každých 50 m, ale WC a sprchy chybí. Poblíž hotelu byla jediná sprcha, kterou jsme na severní pláži objevili. Na pláž se dostanete chodníčkem přes písečné duny asi 80 m.

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

V okolí hotelu docela klid, nákupní možnosti hned vedle hotelu. V celém primorsku nespočet možností stravování - kvalita i cena vyhovující. Špatná zkušenost pouze ve "Slovenském bistru" - obsluha neochotná a neskutečně pomalá, jídlo - asi špatná volba, jediný klad je, že točí Starobrno - pokud se ho dočkáte :)

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Klidný hotel s příjemným personálem, vhodný pro nepříliš náročnou klientelu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 38
z 42 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání