Napsat recenzi

Cyril Mareš

Recenze hotelu Hotel Tropicana *** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 138x
Recenze se líbila: 137 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dobrý večer,chci moc poďekovat delegatum z k*****r,za pomoc .Byli jsme na dovoleni v Bulharsku v Primorsku s dětmi,a holka měla zdravotni potiže,tak jsme volali doktora.Pan delegat tam byl s nama překladal ,a to byla Neděle odpoledne kolem 18.00,hod.Moc děkuji a mužu jenom doporučit.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Vyborni

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Super

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Super!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 38
z 42 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání