Napsat recenzi

Marcela

Recenze hotelu Hotel Sunrise *** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 1,5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Přečteno: 107x
Recenze se líbila: 27 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Zájezd jsem podnikla s dcerou a třemi vnoučata ve věku 2, 4 a 9 let.

Pokud přijmete mentalitu Bulharů, nebudete mít zásadní problém. Přece jen by to chtělo více ochoty a vstřícnosti se strany personálu.

Ubytování  průměrně (2/5)

Odpovídá standartu

Strava a stravování  průměrně (2/5)

Strava chutná, spousta ovoce a zeleniny.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,2/5)

Katastrofa, vše zastaralé, neochotný až agresivní personál, svačiny bez obmneny, každý den stejné.

Dětské hřiště prakticky nefunguje, zbylo jen torzo oproti fotogalerii CK A***.p

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Moře poměrně klidné, pláž příjemná

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Nehodnotím

Celkový dojem  průměrně (1,5/5)

Nic moc

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání