Napsat recenzi

strašné strašné strašné

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2013
Přečteno: 517x
Recenze se líbila: 370 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytování v hlavní budově hotelu od šestého patra nahoru DOBRÉ. Bazén ŠPINAVÝ I OKOLÍ. Jídlo KATASTROFA, to se fakt nedalo jíst - plesnivé, oschlé, nedovařené či rozvařené.......NECHUTNÉ A NEVZHLEDNÉ. Personál NEOCHOTNÝ, LAXNÍ I SE NÁM VYSMÍVAL. Večerní program ŽÁDNÝ, i ty malé děti se nudily. Celkově VELKÝ NEZÁJEM O VŠECHNY A VŠECHNO.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

od šestého patra nahoru v celku dobré, sem tam i uklidili, vyměnili ručníky

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

jedním slovem KATASTROFA, nechutné nechutné nechutné jídlo pro prasata!!!!!!!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

personál neochotný, vysmíval se nám, když nám už povolily nervy. Je jím všechno jedno, nezajímají se o vás

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

dobré, pěkné, plaž špinavá od odpadků - vizitka hostů

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

škaredé , odpadky, tráva vysoká do pasu, neuklízeno

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

i když bylo moře bezva, celkový dojem STRAŠNÝ

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání