Napsat recenzi

RECENZE GRAND HOTELU Primorsko

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2016
Přečteno: 342x
Recenze se líbila: 262 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Je to nádherný hotel, v této oblasti jediný s pěti *.. dodporučuji ..všude klimatizace. pro rodiny s dětmi, ale i bez dětí. Dozvěděli jsme se, že hotel má nového majitele :-) , ten minulý dovedl hotel až do konkurzu. Proto určitě ty špatné recenze.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Ubytování výborné, trochu mě zarazila menší plíseň kolem vany, ale dalo se to.. zřejmě vlivem vlhka.. úklid kdykoliv , jinak čisto i v koupelně!!!, ale i v obývací místnosti, hotelové šampony, mýdla, kondicionery, fén, ručníky i osušky. Klimatizace všude funkční.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Po celý den možnost stravy, uvítali jsme především s dětmi, které spěchají k vodě a pořádně se nenasnídají nebo nenaobědvají. Pizza a koláčky + káva, čoko a studené nápoje po celý den. Výborné jídlo, pestré, teplé a v dostatečném množství.V porovnání s Chorvatskem je to super!! Klimatizace jídelny.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

Personál v hotelu příjemný a milý, možnost využití posilovny , 3 bazény , kde je i malá hloubka pro menší děti, lehátka, slunečníky po celý den. Animátoři přítomni u bazénu, program po celý den, možnost dětí si malovat a tvořit s nimi. Každý večer program i diskotéka pro děti.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž asi 10 minut od hotelu, vstup do moře příjemný, i pro děti. Vody je dlouho nad kolena, takže nemáte strach, že by děti nestačily. Byly vlny, ale i to jsme uvítali, v Chorvatsku je sice moře krásné, ale nudné pro děti. Tady se fakt nenudily. :-) Možnost vodních sportů i návštěvy plážových barů.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Okolí hotelu normální, nic vážně oškivého jsme neviděli, možnost procházek do nedalekého města - trhů , ale i kamenných obchůdků, super. Levné.

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Kdybych měla porovnat Chorvatsko - Bulharsko , volila bych v každém případě od letoška BULHARSKO, určitě zopakujeme. Byli jsme letos poprvé s přáteli ze Slovenska a byli jsme všichni fakt nadšeni!!!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání