Napsat recenzi

Nejhorší dovolená

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Přečteno: 883x
Recenze se líbila: 477 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

odlet zpoždění 1.30.V Burgasu nám řekli že nemáme ubytovaní,místo pětihvězdy motel u silnice.Po dvou dnech dohadovaní nás konečně ubytovali a mohli jsme si užívat all inclusive.To jsme netušili do čeho jdeme....špína v jídelně,špinavé nádobí se válí všude kam se člověk podívá,klimatizace nefunguje,jídlo pořád stejný,neochotný personal cokoliv doplnit ,nejsou lžíce,příbory není čaj -máte smůlu.Delegát zvedl telefon jednou od tý doby nebral telefony a na hotelu za celý pobyt nebyl.Konečně den odjezdu,hurá na letiště.Tam se dozvíme že náš let do Prahy je o 5 hodin odložen.Přitom pozdější odlety od té samé společ nosti fungují bez problému,jenže mají za sebou velkou cestovní kancelář a ne nějaký ck krasim z nemanic!!!!Nechápu jestli to je boj mezi cestovkama nebo neschopnost ck krasim,každopádně to zase odnesl zákazník .

Další problémy hotelu nebudu popisovat protože jsou už výstižně napsáný v předchozí recenzi.Nezbývá než poděkovat letecké společnosti travel servis že nás vůbec s několika hodinovým zpožděním dopravili tam kam měli-dispečer společnosti by se měl nad sebou zamyslet.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

měli jsme štěstí na pokoj ..č.405 vše fungovalo.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

každý den to samý ,ředěný vše co se dá ředit potom nasledovali průjmy a zvracení....Bulhaři vůbec netuší co znamená slovo all inclusive...kdokoliv si zaplatí tuhle službu v Bulharsku jako když hodí peníze do popelnice!!!!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

nulové vybaveni hotelu odpovídá tak maximálně 3 hvězdičkám,služby a personál nic horšího sem nezažil

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

na Bulhary celkem dobrý,moře samá řasa

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Do Bulharska už NE!!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání