Napsat recenzi

Nejhorší dovolená

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2012
Přečteno: 496x
Recenze se líbila: 441 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nejhorší stravování co jsem kdy zažila. Strašné služby, personál neochotný.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Přistýlka by se dala přirovnat k mučícímu nástroji ve středověku. Přikrývka na přistýlku chyběla, stejně tak osušky.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Když jsem si před dovolenou četla recenze na tento hotel a stravování v něm nenašla jsem ani jednu kladnou. Říkala jsem si, že to přeci nemůže být tak hrozný a ještě se mi nestalo, že bych si při "All inclusive " nevybrala.

Můžu říct jenom jedno opravdu věřte co se tu píše protože to je nepoživatelné. Byl to pro mně a mojí rodinu hrozný zážitek.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

Vybavení jídelny bylo dost překvapující na pěti hvězdičkový hotel.

Otlučené talíře a misky na jídlo. Špinavé příbory a hrníčky na kávu a čaj a dostat z personálu lžičku na zamíchání kávy byl nadlidský úkon.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž a moře bylo pěkný.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Ušlo.

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Celkový dojem je takový, že do tohoto hotelu už nikdy nepojedu a rozhodně bych ho nedoporučila svým přátelům.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání