Napsat recenzi

katastrofa

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Přečteno: 704x
Recenze se líbila: 397 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel neodpovídá 5*. Delegátka ********* je naprosto neprůbojná, každou výtku hodnotí jako, že se jí to nezdá a že to tak není. Všichní klienti si stěžují a ona se usmívá. Je to Bulharka, takže je to asi normální na jejích poměry.

Jídlo odpovídá vegetariánské stravě, není do čeho nalít ani vodu, protože docházejí sklenice.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Pokoj je vcelku prostorný, klimatizace jen fouká, nikoli chladí, lednice hřeje, koupelna je prolezla plísní.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Katastrofa, maso je jen po otevření jídelny a to ve velmi omezeném množství, ovoce taktéž.Odpovídá to vegetariánské stravě. Odpovídá to službám 2* hotelu.Děti při stravování mají smůlu. Dostanou jen nudle s kečupem, které jsou asi poživatelné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

Personálu je málo, takže se čeká úplně na vše. po podání stížnosti na recepci, je reakce až za 2 dny ale k nápravě stejně nedojde.Nejsou lidi. Hotel podle všeho krachuje a nemá finance na zaplacení personálu.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž je vzdálená asi 500m, místo slibovaných 150. Po dobu našeho týdenního pobytu, nebyla uklizena ani jednou. Na pláži je jen jedno, naprosto otřesné wc a to ještě za poplatek.Odpovídá to službám 2* hotelu.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Promenáda je hezká a hlavní třída se spoustou obchůdků taky. K pláži se přichází přes písčité duny. Okolí je neupravené.Odpovídá 2*.

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Velké zklamání, nikomu nedoporučuji jezdit do tohoto hotelu. Raději si zaplattě méně * hotel bez stravy a najezte se na ulici. Mají tam dost možností.Budete to mít levnější a nebudete zklamaní.S CK ******** nedoporučuji jezdit. Jsou to podvodníci. při reklamaci se ohánějí tím, že 5 jejich lodiček neznamená kvalitu 5*, což ovšem v katalogu neuvádějí.Do Bulharska už nikdy, nezvládli se dostat na úroveň ostatních Evropských zemí.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání