Napsat recenzi

Grand Hotel Primorsko už NIKDY!!!

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Přečteno: 963x
Recenze se líbila: 451 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dnes jsme se vrátili z dovolené v tomto "pětihvězdičkovém hotelu", strava "all inclusive". Vůbec nechápu, jak tento hotel může mít tento počet hvězdiček. Služby jsou neskutečné. Po příjezdu na hotel v dopoledních hodinách nám bylo nabídnuto uložení zavazadel do místnosti k tomu určené, protože nás ubytují až ve 14.hod. Po příchodu do této místnosti se nám naskytl pohled na spoustu odpadků poházených po zemi, od papírů po igelity a vše možné. V tento okamžik jsem byla již v rozpacích, ale to nic nebylo! Po příchodu na pokoj jsem byla docela příjemně překvapena, pokoj vypadal hezky a čistě. Manželská postel v pořádku, pro děti jsme měli přistýlky, podotýkám, že děti jsou ve věku 15 a 11 let. To čemu oni říkají přistýlka, já nevím jak nazvat, ale po ulehnutí na ní, jsem měla pocit, že ležím na schodech, postel v úrovni zad byla tvrdá a o kus vyšší, nevím ani jak to mám popsat. Na tom byly dva polštáře a na přikrytí jedna malá deka, ale to jsem zjistila až pozdě večer, takže první noc jsem samozřejmě svojí deku dala jednomu dítěti a sama jsem spala přikrytá ośuškou. Hned ráno jsem šla za naší delegátkou, že nám chybí jedna deka, tak mi slíbila, že to nahlásí. Večer jsme se vrátili z pláže a deka na pokoji nebyla, tak jsem za ní šla opět a ona šla se mnou na recepci, kde jí bylo sděleno, že jinou deku NEMAJÍ!!! Takže já jsem zaplatila pobyt pro 4 osoby a dostali jsme 3 deky. Řekla jsem tedy delegátce, že mě to nezajímá, že v pětihvězdičkovém hotelu odmítám spát přikrytá osuškou, tak oni jí slíbili, že to zkusí jí sehnat. Po ještě jedné urgenci, kdy deku nikdo nedonesl, nám bylo na pokoj dáno prostěradlo. Deky jsme se nedočkali do konce pobytu!!! V koupelně stropem tekla voda z vyššího patra, strop z půlky promáčený, asi něco netěsnilo, ale tam takovéhle věci nikdo neřeší.

O funkčnosti výtahů můžu jen napsat, že se divím, že se v tom výtahu někomu něco nestalo, výtahy jezdí kam chtějí, jsou pomalé, často se nám stalo, že se zastavil v mezipatře, dvakrát manžela přivřely dveře, protože čidlo absolutně nefungovalo.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

vše popsáno výše

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Strava? To je kapitola sama pro sebe. Celý týden stejná jídla, vždy s malou obměnou, mleté maso 100x jinak, jednou jako karbanátky, podruhé jako klobásy - tenké, tlusté, potřetí obalené v trojobalu. Když byly náhodou hranolky, tak jeden tác, na který stálo frontu 20 lidí, kteří se o ně málem poprali, o pečivu ani nemluvím, u snídaně to samé, kolikrát jsme čekali 10 minut, než donesli pečivo, o lžičce do kávy jsme si mohli celý týden nechat jen zdát, kafe jsme míchali polévkovou lžící, několikrát se stalo, že nebyly v poledne příbory, talíře. Ta jídelna (nemůžu to nazvat restaurace), prostě absolutně nestíhá obsloužit tolik lidí, co je tam ubytováno. Po čtyřech dnech jsme stravování v tomto zařízení vzdali a chodili jsme do české restaurace, kde jsme se královsky najedli. O jídle, které se přes den podává na baru u bazénu můžu napsat jedním slovem hrůza. Vánočka, nějaké sladké pečivo a "PIZZA". To snad ani tímto slovem nemůžu nazvat, 2mm vysoké něco, pomazané něčím červeným a ostatní ingredience proběhly okolo. O šunce, sýru jsme si mohli nechat zdát, zato na ní byl vždy sem tam položen na kolečka rozkrájený karbanátek (možná zbytek z předchozího dne). Pizzu přinesli vždycky jeden tác a než jsem se stihla od bazénu zvednout a dojít si pro ní, tak tam nic nebylo, ale to je jedno, pizzu jsme pouze jednou ochutnali a vícekrát jsme pro ní nešli. To že každou chvíli chybělo něco k pití, jednou neměli colu, podruhé sprite, o tom už ani nechci psát.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

Služby naprosto příšerné!!!!!!!!

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Moře hezké.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Dovolená v tomto hotelu je nezapomenutelným zážitkem a nedoporučila bych jí ani svému největšímu nepříteli.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání