Napsat recenzi

grand hotel primorsko už nikdy

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2013
Přečteno: 382x
Recenze se líbila: 351 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nic zde není tak, jak cestovka uvádí,k moři daleko, a urove´ˇn hotelu je ta´k s bídou tři hvězdy. Personál naprosto neochotný až liný, jidelna pro 88O lidi má kapacitu tak 100 osob. Nejsou sklenice, taliře, jidlo, cola, vždy není něco.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Pokoje v poho, připlatil jsem tícku za výhled na moře, ale pak mi došlo, že musím bydlet v 7 patře, prótože před hotelem vyrostli tři daslší, které exim odstranil z fotky.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Naprostá malá kapacita hotelu, uroveň horší 3 hvězd. Kafe do kelímku na limo, jeden automat na kafe ráno pro 88O lidi. Fronty na vše a vždy něco není. Sklenicky, taliře,lžicky vůbec a ještě špinavé.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

NIc, nic, a nic, personál neochotný líný apatický, vše bulhaři.

Pět hvezd ani při drogách, fakt 3 maximum.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž okolo dvou hotelů po ulici, a pak přes duny tak celkem 300m. Ne u moře, jak uvádí exim.¨

\na pláži naprosto nevychovy tlustý bulhar, který jediný co umí, je / deset leva/

Přezdíváme mu Lévák. Drzej jak vopice, doporučuji poslat do....

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Bibione

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Do Bulharska sem již nidy!!!!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání