Napsat recenzi

Grand Hotel Primorsko - nesmí pršet

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Přečteno: 530x
Recenze se líbila: 283 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Takový průměr, určitě NE 4 hvězdy.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Nesmí ale pršet, jinak voda ve všech místnostech. Odjížděli jsme 16.7.2014, v noci průtrž mračen, pod vodou byla i recepce.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Určitě nedoporučuji ani polopenzi. Snídaně postačí a i to nestojí za mnoho, stále to samé. Hodně lidí si na stravu stěžovalo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

Personál působí ospale, velice neupraveně a špinavě.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž pěkná(písčitá), moře čisté.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Celkem bordel

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Koupání pěkné, jídlo, pokud se stravujete mimo hotel, výborné. Určitě už bych tento hotel, ale asi ani Bulharsko, už nenavštívil.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání