Napsat recenzi

Grand Hotel Primorsko Beach

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Přečteno: 455x
Recenze se líbila: 444 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Byla jsem z tohoto hotelu velmi zklamaná.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Ubytování - pokoje a jeho vybavení pěkné, odpovídající. A když jsme si opravili tekoucí sprchu bylo to v pohodě.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Katastrofa a zase katastrofa. Nedoplněné pulty, nedostatek pití v postmixech, Káva dojde hodinu před koncem snídaně, mléko a voda není to všechno už došlo. Taktéž chleba a máslo. Nejsou talíře, příbory, nic. Personál se s velkým pobavením dívá, jak se rozčilujete.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

Neochotný personál jakoliv pomoci a cokoliv zařídit a vyjít vstříc.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Toto jediné nezklamalo. Moře, pláž krásné.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Nám se v okolí celkem líbilo a ž na pár drobností jako kvalita toalet v přilehlých restauracích a nepořádek..

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Pokud někdo jede za kvalitním servisem a klidnou, pohodovou dovču nedoporučuji.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 18 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

jan: hnus - 19. 8. 2012 15:49

nejhorsi hotel co jsem kdy videl.personal na facku,tepla voda netece,barman.......nic linějšiho jsem nikdy nevidel.cely Bulharsko mi muze polibit p.....l reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání