Napsat recenzi

Grand Hotel Primorsko

Recenze hotelu Grand Hotel Primorsko Beach ***** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Přečteno: 789x
Recenze se líbila: 326 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Musím přiznat, že je tu dost negativních recenzí, ale my byli spokojení. Za cenu, kterou zaplatíte, nemůžete čekat, že vše bude na samé 1*.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

CK jsme poprosili, pokud bychom mohli mít pokoje vedle sebe, jeli jsme jako rodina i s babičkami. Stalo se, žádný problém. Ubytování bylo moc pěkné, čisté, výměna ručníků i úklid byli samozřejmostí.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

all inclusive bylo také v pořádku, moje děti jsou vybíravé.,ale hranolky a špagety jim stačili:)

Jídlo se sice celý turnus opakovalo,ale dalo se vybrat. Když jste poprosili, nebyl problém přinést čaj, který práve došel.Slovo prosím a děkuji jsem moc neslyšela,taky bych byla asi naštvaná celý den sbírat talíře a neslyšet ani poděkování.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,9/5)

personál na recepci je laxní a nic moc neřeší.Nám třeba nedali pro dítě deku, takže jsem řešila s delegátkou a řekla ať si to vyřeší na recepci sama.Večer byla deka na pokoji připravena.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pokud jsou vlny, jako jsme měli my, moc se nevykoupete. Plavčíci jsou opravdu důslední a vyhazují Vás, jen co si smočíte nohy.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

okolí hotelu hezké, ale jsou to Bulhaři. Dost mě vadilo placené wc na pláži.

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

My jsme si dovolenou užili.A za mě tento hotel doporučuji.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Primorsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání