Skvělá dovolená

Recenze hotelu Eva Hotel *** (Bulharsko - Primorsko - Primorsko)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,6
(na základě 5 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2012
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Příjemný hotel, v blízkosti pláže. Z vyšších pater výhled na moře.Ceny v restauracích zůstaly stejné jako před 8 lety. Pláž nádherná, jen mírně přecpaná slunečníky.

Ubytování 

Pokoj hezký, s klimatizací (za poplatek), jen trochu málo úložného prostoru. Ale nic tragického, do té jedné skříně jsme se vešli. Na pokoji varná konvice, dva hrnky a dvě skleničky.

Strava a stravování 

Vlastní, chodili jsme do restaurací, všude levno.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení v pohodě, jak už jsem psala výše, klimatizace, volně přístupná wifi.

Jen úklid vázl. Spočíval v tom, že každý den zaklepala pokojská, podala nám čistý sáček do odpadkového koše a toaleťák. Po týdnu už jsme museli vyvěsit cedulku ať nám uklidí. Ten den teda konečně taky vyměnili ručníky. Jinak hotel je bez výtahu, takže pro špatně pohyblivé nedoporučuju.

Pláž a moře 

Pláž hezká. Přes den sice přecpané odpadkové koše, ale každý den je vyváželi. Moře teplé a průzračné. Zažili jsme jak velké vlny, tak klidný "rybník".

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Velká spokojenost. Hned bych jela zase.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené