Dovolena v Elvira

Recenze hotelu Family Hotel Elvira ** (Bulharsko - Nesebar - Ravda)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,1
(na základě 42 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2023
Fotografie: 1
Komentáře: 0

Rozhodně bychom se tam znovu neubytovali.

Fotografie

Ubytování 

Matrace jako beton ,nízké -(staré, hodně staré) ,hluk lidí ,co se vrací večer z hospod na pokoje , ve 2 ráno v 1 ráno...každý den něco. Nevyspali jsme se vůbec! Jinak to šlo, klima funkční a celkem čisto všude.

Strava a stravování 

No comment, ale měli jsme zájezd levný, takže jsme s tim počítali, ale dát za to normální cenu , asi bychom chtěli vrátit peníze. Jinak majitelka příjemná a snažila se.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Nebylo to nejhorší, ale personál jako leklé ryby.....jako by je to nebavilo ...nebo nevím...jako roboti spíš tam chodili.

Pláž a moře 

Celkem v pohodě.

Okolí hotelu 

Nesebar to zachranil hodně....tam jsme se teprve dobře najedli a vše super !

Celkový dojem 

Nic pro náročné klienty...my jsme to tak nehrotili, co se hotelu týká...jinak Ravda krásná, okolí také, dá se kam jít každý den....Nesebar kousek ..,.který je nádherný, úžasný!

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené