Napsat recenzi

Bulharsko

Recenze hotelu LOZENETZ RESORT (Bulharsko - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 47x
Recenze se líbila: 18 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Úvodem,jedna z méně povedených dovolených,měl jsem za to,že CK E**** je renomovaná CK,ale delegát,jenž si zvolila pro Lozenec,jedním slovem katastrofa,nic nenabídl,nic v podstatě neřekl a odjel.Na hotelu Resort zřejmě neznají úsměv na tváři,pozdrav,vyměnu ručníků,doplnění toaletního papíru,o vše jsme si museli říci,včetně balíčku na výlet za oběd a při pátečním odletu!Stěžovali jsme si na hlučné sousedy na recepci,neudělali nic takže jsme do 01.hod nespali.Měli jsme garantováno 7 dní,ale příjezd na hotel v pátek 30.8. v 17.30 hod a odjezd na letiště v 6.00 hod,takže jeden den jako by nebyl.Děkujeme

Ubytování 

Neměnili ručníky a nedoplnovali toaletní papír,až po upozornění na recepci...

Strava a stravování 

Vybavení, služby a personál hotelu 

dostačující...

Pláž a moře 

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

spíše zklamání ...

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Bulharsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání