Ubytování v soukromí
Recenze hotelu Dom Goshevi Bulharsko - Primorsko
Ubytování nedaleko centra, každý pokoj má své sociální zařízení, balkon, k dispozici je varná konvice a lednice na pokoji. Na chodbě k dispozici vařič, žehlící prkno včetně žehličky. Je možné i posezení na zahradě pod pergolou.
Ubytování
Útulné, kdykoliv je potřeba uklidit, vyjde paní majitelka vstříc.
Vybavení, služby a personál hotelu
Každý pokoj má své sociální zařízení, balkon, k dispozici je varná konvice a lednice na pokoji. Na chodbě k dispozici vařič, žehlící prkno včetně žehličky. Je možné i posezení na zahradě pod pergolou.
Okolí hotelu
Všude blízko - restaurace, supermarket, cukrárna
Celkový dojem
Velmi dobrý. Ubytování je bez stravování - ihned u ubytování je skvělá restaurace Lambrino a kousek dál výborné zákusky.
z 1 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.