Napsat recenzi

Carevo Hermes

Recenze hotelu Hermes Club Hotel & Apartments **** (Bulharsko - Carevo - Carevo)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Přečteno: 113x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi pěkná dovolená, ubytování, služby, strava, vše OK.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Čisté, pravidelný úklid, výměna ručníků dle potřeby, bezchybná klimatizace. Na všech patrech dostupná dezinfekce rukou, pravidelně kontrolována a dopnována.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Velmi dobré jídlo, dostatek všeho, v rámci COVID opatření vše dával na talíř personál, ale vždy ochotný a také dostatečně rychlí.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Hotel velmi pěkný, upravený, personál usměvavý a ochotný.

Pláž a moře  průměrně (2,9/5)

Pláž menší, pár kroků od hotelu, na pláži 2 hotelové bary, občerstvení rychlé a blízko. Podmínky pro koupání dětí jsou lepší v druhé části pláže za barem. Vlny na Bulharsko mírné, plavčíci vždy na místě. Pláž se každé ráno uklízela.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Blízké okolí hotelu by chtělo trochu úklidu, ale žádná tragédie. Do centra města kousek, vlastní městečko malé, ale pěkné. Proti Slunečnému pobřeží malé množství obchodů.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Velmi dobrý, krásné počasí, hotel, služby, tobogány, animátoři i výlet na řeku Veleku - vše se povedlo. Mohu doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 68
z 109 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání