Napsat recenzi

Sheraton Grand Rio *****

Recenze hotelu Sheraton Grand Rio ***** (Brazílie - Rio de Janeiro - Leblon)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 28x
Recenze se líbila: 138 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Hotel Hotel
 • Pohled z balkonu Pohled z balkonu
 • Pláž u hotelu Pláž u hotelu
 • Snídaně Snídaně
 • Ovoce Ovoce
 • Pláž Pláž

Sheraton Grand Rio patřící ke známému hotelovému řetězci Sheraton se nachází ve čtvrti Zona Sul, která je nejbohatší čtvrtí Rio de Janeira. Nedaleko hotelu je hora Corcovado se slavnou sochou Krista Spasitele. V okolí hotelu je mnoho barů, restaurací, diskoték a obchodů. Transfer z letiště trvá cca 60 minut.

Ubytování 

Hotel Sheraton Grand Rio má 538 pokojů. Nabízí ubytování v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s koupelnou a balkonem (o rozloze cca 30 m2). Pokoje jsou vybaveny psacím stolem, TV, klimatizací, telefonem, trezorem, minibarem (za příplatek).

Strava a stravování 

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Recepce, výtahy, hlavní restaurace (mezinárodní kuchyně), restaurace a'la carte (italská, brazilská a francouzská kuchyně, pizzerie), bar, venkovní bazén, venkovní vířivka (pouze pro osoby starší 16 let), lehátka, úschovna zavazadel, internetový koutek, prádelna (za příplatek).

Hostům je k dispozici: fitness centrum (běžecké pásy, jízdní kola). Za poplatek: wellness centrum (nutná rezervace). Hotel organizuje animace pro děti (v portugalštině a angličtině) v klubu pro děti od 4 do 12 let.

Pláž a moře 

Hotel Sheraton Grand Rio se nachází 50 m od písečné pláže Vidigal, která se nachází západně od pláže Ipanema. Pláž je obklopena nejluxusnějšími hotely, restauracemi a bary Rio de Janeira. Hotel Sheraton Grand Rio je jediným hotelem, který má přímý přístup na pláž.

Okolí hotelu 

Nedaleko hotelu je hora Corcovado se slavnou sochou Krista Spasitele. Do centra Ria se dostanete buď to pěšky, cca 20 minutovou chůzí, případně můžete využít taxi, které není v Riu vůbec drahé. Žlutá auta, taxíky, tady vidíte na každém kroku.

Celkový dojem 

Hotel Sheraton Grand Rio splní očekávání nejnáročnějších klientů. Za zmínku stojí, že Sheraton, jako jeden z mála hotelů v Brazílii, nabízí program All Inclusive.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro mládež
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Brazílie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání