Napsat recenzi

Arena Hotel Ipanema ****

Recenze hotelu Hotel Arena Ipanema **** (Brazílie - Rio de Janeiro - Rio de Janeiro)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 9x
Recenze se líbila: 121 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Městský hotel v centru Rio de Janeira, jen pár kroků od krásné pláže Ipanema. Hotel disponuje venkovním, střešním bazénem se sluneční terasou a barem.

Hotel disponuje 136 pokoji.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Každý pokoj má vlastní kabelovou televizi s plochou obrazovkou.Všechny pokoje mají rovněž vlastní sociální zařízení a jsou bez balkonů, výhled buď to do ulice, případně s bočním výhledem na moře. Moře lze mírně vidět přes otevřené okno. Pokoje jsou klimatizované.

Na výběr je z pěti pokojů, a to Standard, Superior, dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí, dvoulůžkový pokoj Deluxe s rozdělenými postelemi a tří lůžkový pokoj Deluxe.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Měli jsme možnost pouze snídaně a nemohli jsme si stěžovat. Bohatý bufet, který obsahoval dobré domácí pečivo, sýry, uzeniny, vajíčka, ale také exotické ovoce jako mango, papaju, kiwi, melouny, banány, nějakou tu zeleninu, dva druhy polévky, rýži, brambory, slaninu, sladké.

Hotel nabízí možnost snídaně, oběda a večeře.

Snídaně: 6:30 a.m. – 10:00 a.m.

Oběd: Noon – 3:00 p.m.

Večeře: 7:00 p.m. – 10:30 p.m.

Pool bar je otevřený denně od 9:00 a.m. – 10:00 p.m.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

V hotelu se nachází střešní bazén, posilovna, jídelna, střešní bar a wifi je v celém hotelu zdarma. Personál je zde milý a ochotný.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Písečná pláž je pouhých 100 metrů od hotelu. Pláž je čistá, bez odpadků a už od brzkých ranních hodin je možné v moři spatřit surfaře. Ráno je moře méně rozbouřené, nejsou tak velké vlny jako odpoledne, takže se dá v moři lépe zaplavat než v odpoledních hodinách. U pláže jsou stánky s občerstvením, pár obchůdků se suvenýry, jinak se po pláži pohybují místní, kteří nabízejí boty do vody, šátky, ručníky, sluneční brýle apod.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Okolí hotelu je velmi čisté, i když se hotel nachází v centru Ria a u celkem frekventované cesty, je zde relativní klid. Nachází se zde pár restaurací, obchodů, pláž je velmi blízko a celosvětově známá pláž Copacabana jen cca 10 minut pěšky.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Hotel byl čistý, služby na dobré úrovni, snídaně pestré a místní personál velmi ochotný.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Rio de Janeiro - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání