Napsat recenzi

hotel na copacabaně

Recenze hotelu Windsor Plaza Copacabana **** (Brazílie - Rio de Janeiro - Copacabana)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2011
Přečteno: 453x
Recenze se líbila: 1 342 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

hotel v síti windsor je vždy záruka kvality vše na vysoké úrovni

Ubytování  průměrně (5/5)

hotel ležící přímo na slavné pláži Copacabana výhled na pláž , do velkoměsta a zároveň na sochu krista spasitele patří určitě k nejsilnějším zážitkům

Strava a stravování  průměrně (5/5)

strava je velmi chutná podobná té naší není v ní tolika koření jako v té orientální. Denně pršuto krevety losos kaviár dá se říct strava té nejvyšší úrovně

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

hotel disponuje pokoji delux až do vysokých pater.o rychlý chod se stará hned několik výtahů.pokoje s nádhernými velkými okny. luxusně vybavené televizí sejfem fénem. není potřeba měnič zásuvek

Pláž a moře  průměrně (5/5)

práven jedna z nejkrásnějších pláží světa nádherný jemný bílý písek

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

v okolí hotelu jste hned na rušné ulici Rio de Janeira od pláže ji dělí pouze tříproudová silnice

Celkový dojem  průměrně (5/5)

vše naprosto dokonalé tento hotel Vám nasadí laťku vysoko

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Rio de Janeiro - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání