Napsat recenzi

Prohlídka hotelu JW Marriott

Recenze hotelu JW Marriott Rio De Janeiro ***** (Brazílie - Rio de Janeiro - Copacabana)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 8x
Recenze se líbila: 47 čtenářům
Fotografie: 13
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel hned u známé pláže Copacabana v živé části města Rio de Janeiro.

Ubytování  průměrně (4/5)

Hotel má celkem 245 pokojů kategorie deluxe, executive a suite. Viděla jsem pokoje deluxe, které se ještě dále rozdělují podle výhledu. Některé mají výhled n město a některé na oceán. Pokoje deluxe jsou klasicky vybavené, trošku menší a bez balkónu.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

V hotelu jsem měla možnost povečeřet. Jelikož se jedná o americký řetězec hotelů, měli jsme na večeři fast food. Takže hranolky, mini hamburgery, smaženou rybu, atd.. Jídlo bylo dobré, ale přece jen bych si dala něco brazilského, když jsem v Brazíii.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Hotel má recepci, několik barů a restaurací. Na střeše bazén s výhledem na celou Copacabanu, wellness a posilovnu.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Hotel je hned u pláže, kde má i svoji vyhrazenou část.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel je v živé části města. Poblíž jsou restaurace, obchody atd.. Je to také velmi dobré výchozí místo pro výlety.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Hotel je pěkný, čístý a sveškěrým vybavením, co by člověk na dovolené potřeboval.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Rio de Janeiro - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání