Napsat recenzi

Evolução Ecolodge - dobrodružství v amazonském pralese

Recenze hotelu Evolução Ecolodge (Brazílie - Iranduba, Amazonas)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 35x
Recenze se líbila: 177 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Chatka Chatka
  • Recepce Recepce
  • Pohled z terasy Pohled z terasy
  • Ovoce Ovoce
  • Hřiště Hřiště

Evolução Ecolodge se nachází ve městě Iranduba, má proto dobrou polohu, skvělé služby. V okolí na Vás čeká spousta dobrodružství, a to například koupání s růžovými delfíny, lovení piraní, koupání se v řece Rio Negro, pozorování nočních kajmanů, opic, lenochodů, výlet do amazonského pralesa. Tady Vás čeká to pravé dobrodružství.

Ubytování 

Se nachází v hezky a čistě upravených chatkách, kterých je v tomto resortu 22. Chatky jsou účelně vybavené. Nechybí lednice, dřevěný sejf, mini bar. Koupelna je moderně upravená, k dispozici je i fén. Teplá voda neteče, ale dá se trochu zregulovat na teplejší proud, díky ohřevu přes solární panel. Teplou vodu však v tomto tropickém podnebí potřebovat nebudete. Každá chatka je vybavená houpací sítí, takže můžete relaxovat i v přírodě.

Chatky pojmou až tři osoby.

Strava a stravování 

Snídaně a večeře formou bufetu. Strava je bohatá a vaří velmi dobře. U snídaně si můžete pochutnat na tropickém ovoci, čerstvých džusech. Pečivo je velmi chutné, salámy a sýry rovněž. U snídaně jsou také vajíčka, polévka, luštěniny. Večeře nabízí jak hovězí, tak kuřecí maso, ryby, luštěniny, jako příloha je nejčastěji rýže, brambory. Strava je místní, brazilská, kořeněná a málo solená.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Evolução Ecolodge nabízí svým hostům nepřetržitě otevřenou recepci 24 hodin denně, bar, nádhernou zahradu, velkou terasu s výhledem na řeku, dětské hřiště, wifi je zdarma, ale možnosti omezené. Nejlepší připojení je v restauraci, vyřídíte nejnutnější komunikaci s domovem, v chatkách občas také, záleží na tom, jaký je signál.

Okolí hotelu 

Nacházíte se v amazonském pralese, všude okolo vás je bohatá vegetace, zeleň, voda...Můžete se zde pohybovat pouze pomocí člunů nebo dřevěných loděk. Z Manaus se do Evolucao dostanete pouze lodí, a to za cca 1,30 hodin.

Celkový dojem 

Úžasný!!! Pravé dobrodružství v amazonském pralese.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Brazílie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání