Napsat recenzi

Evolucao Eco Lodge

Recenze hotelu Evolucao Eco Lodge (Brazílie - Manaus)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 14x
Recenze se líbila: 141 čtenářům
Fotografie: 20
Videa: 0
Komentáře: 0

Komplex několika bungalovů uprostřed Amazonie na břehu řeky Rio Negro.

Ubytování 

Ubytování je v jednudoše zařízených bungalovech. Každý bungalov má vlastní koupelnu, ledničku, trezor, klimatizaci a venkovní posezení se stolkem a houpací sítí.

Strava a stravování 

Holel vaří hlavně z vlastních zásob. Takže na jídlo je vždy nějaká zelenina a ryba. Sem tam i kuřecí. Vždy byla výborná polévka. V jídleně je také vždy k dispozici balná voda nebo jiné nápoje (za popltek) a nebo zdarma voda v barelu. Jídlo bylo skromné, ale vždy velmi chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál velmi milý, i když vám bude připadat, že nikdo nikam nespěchá, takže to trošku trvá. Sem tam když je bouřka vypadne elektrika, která zas do pár desítek minut najede. Wifi tak funguje/nefunguje. Je zde krásný klid.

Okolí hotelu 

Okolo je jen řeka a nic jiného. Veškerá doprava je lodí, bez ní se nikam mimo hotel nedostanete.

Celkový dojem 

Krása, krása, krása. Určitě doporučuji zařídit snad všechny výlety který hotel nabízí. Byli jsme chytat piraně, koupat se s delfíny, pozorovat místní faunu a flóru a vše bylo prostě bezvadné.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Brazílie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání