Napsat recenzi

Elegantní a luxusní 5 hvězdičkový hotel na proslulé pláži Copacabana.

Recenze hotelu Belmond Copacabana Palace ***** (Brazílie - Rio de Janeiro)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 38x
Recenze se líbila: 123 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Hotel Hotel
  • Vstup přes recepci Vstup přes recepci
  • Pokoj Pokoj
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Restaurace Restaurace
  • Restaurace Restaurace

Hotel je jasnou volbou pro ty, kteří mají rádi eleganci, styl a luxus.

Tento hotel vyhledávají světové celebrity.

Hotel navštívila například Marilyn Monroe, Princezna Diana, Princ Charles, Tom Cruise, Miley Cyrus, Justin Bieber či Madonna.

Ubytování 

Hotel je krásně zařízený v anglickém stylu se starožitným nábytkem. Je zde 239 pokojů - suity, apartmány s výhledem na oceán nebo do ulice, pokoje typu Deluxe a Superior.

Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, širokoúhlé plazmové televizory, plně vybavený minibar, prostorný obývací pokoj.

Strava a stravování 

Jsou zde tři restaurace, dvě z nich se mohou pyšnit michelinskými hvězdičkami.

Jídlo, které jsme měli možnost v tomto hotelu vyzkoušet bylo úžasné.

Měli jsme 3 chodové menu a byl to opravdu skvělý gastronomický zážitek. Jídlo, nejenže vypadalo na první pohled úžasně, ale také tak i chutnalo.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel nabízí bezplatné připojení na internet, zdarma jsou pro všechny hosty připravené brazilské přezůvky (žabky). V hotelu se nacházení luxusní obchody, kde si mohou jeho hosté zakoupit jak značkové oblečení, tak hodinky, klenoty, suvenýry, sluneční brýle apod.

V hotelu je několik místností, kde se dají pořádat různé meetingy, konference, pojmou až 2000 hostů.

Restaurace a bary Cipriani - mezinárodní bufet, Mee - asijská, Carioca Pérgula - středomořská/brazilská, Copacabana - piano bar, Belmond - pool bar.

Dvě restaurace se mohou pyšnit michelinskými hvězdami.

Dále hotel může nabídnout bazén vnitřní i venkovní, parkoviště, business centrum, kadeřnictví, kosmetiku, wellness centrum i směnárnu.

Pláž a moře 

Hned přes cestu se nachází světoznámá pláž Copacabana. Pláž je písčitá, velmi čistá, udržovaná. Podél celé pláže se nachází bary, restaurace, hotely, suvenýry. Po pláži často chodí místní, kteří Vám nabízejí jak nealkoholické a alkoholické nápoje, tak vařenou kukuřice, lehké občerstvení, nejrůznější suvenýry, šátky, ručníky apod.

Okolí hotelu 

Velmi rušné, ale čisté.

Celkový dojem 

Nezapomenutelný zážitek.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Brazílie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání