Napsat recenzi

To nejlepší z Bruselu, Brugg, Gentu a Antverp

Recenze hotelu To nejlepší z Bruselu, Brugg, Gentu a Antverp (letecky z Ostravy - Katovic) (Belgie - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 8x
Recenze se líbila: 228 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Pivo v restauraci Pivo v restauraci
  • Bar v restauraci Bar v restauraci

Zájezd je pěkný,města úžasná.

Ubytování 

Vyhovující pro poznávací pobyty

Strava a stravování 

Snídaně bohatá a vpohodě

Vybavení, služby a personál hotelu 

Chyběla lednice na uskladnění čokolady,pralinek.....-velmi malý problem

Pláž a moře 

Není moře,ale musím to označit kvůli recenzi

Okolí hotelu 

Příjemné,celkem klidné.

Celkový dojem 

Spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání