Napsat recenzi

Marcela Rotnáglová

Recenze hotelu Putování po Belgii a Holandsku (Belgie - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: květen 2019
Přečteno: 22x
Recenze se líbila: 240 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme celkově spokojeni, paní delegátka nám podala mnoho kvalitních informací a jediný nedostatek byl, že zájezd měl být o 2 dny delší, abychom měli na památky a zajímavosti více času a nebyli jsme tak uhnaní.

Také se mi nelíbil výlet lodí po kanálu v Amsterodamu, byla to šikana, kde a jak máme sedět. To, že jsem seděla proti směru jízdy mě dost omezovalo, nestíhala jsem vidět vše, k čemu byl výklad průvodce. Viděla jsem, že konkurenční lodní společnost neměla loď tak narvanou a pluli hodně v pohodě.

Ubytování 

Ubytování v Belgii v tzv. 4 hvězdičkovém hotelu neodpovídalo počtu hvězdiček.

Zato ubytování v Holandsku, v rodinném hotelu bylo s méně hvězdičkami, bylo super.

Strava a stravování 

Snídaně byly rozhodně dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu 

standard

Celkový dojem 

Celkově spokojenost.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání