Zkušenosti s hotelem Hampton v Antverpách
Recenze hotelu Hampton by Hilton Antwerp Central Station *** (Belgie - Antverpy - Antverpy)
Ubytoval jsem se zde sám,bez cestovní kanceláře hlavně díky výhodné poloze a dobrému hodnocení na internetu. Hotel je přímo naproti vlakovému nádraží a blízko centra včetně historického.
Ubytování
Pokoj byl prostorný,moderně řešený,opravdu čistý se závěsy. Byl vybaven poměrně kvalitní televizí, která byla ovšem daleko od postele,stolem s lampou a dvěma nočními stolky. Lampy byli ve stylu 80.let a nábytek dánském moderním stylu. Sprchový kout byl pohodlný,ale nebyl uzavíratelný, což nemusím. Taktéž koupelna byla přímo naproti oknu, což není problém,ale pro někoho to může být nepříjemné. Šla ovšem uzavřít posuvnými dveřmi. Středně tvrdá matrace na posteli, příjemné dva polštáře na osobu. Výhledy jsou ovšem tristní. Z jedné strany se díváte na nevábné okolí nádraží, včetně moderní nádražní budovy na pravé straně(ta stará je pozitivn bonus) ,z druhé strany se díváte na zeschlou zeleň a přímo na druhou budovu typu mrakodrap,sem tam na kousek města. S tou zelení by se dalo něco dělat,to ostatní je dáno rozložením města. Byla zde žehlička,ale nevím,zda je na všech pokojích. Okna se bohužel nedají otevírat,ale zase jsou odhlučněná. Z klimatizace mi byla chvíli dost zima. Pro někoho normální, já raději vzduch i zvuk z venku pro lepší pocit.
Strava a stravování
Myslím si, že zde i vaří a dokonce vám to donesou na pokoj, já ale využil pouze ranních švédských stolů, který mají dostatečný výběr na kategorii hotelu. Kvalita jídla je podle mě špičková.
Vybavení, služby a personál hotelu
Celkový prostor hotelu je jeden krásný design v včetně art deco křesel, přes schody až k restauračnímu prostoru. Až teda na abstraktní obrazy na stěnách, což tedy nemusím. Personál byl příjemný, uměli pěkně pozdravit, dobře vysvětlit a i se rozloučit. Můžete si zde nechat vyprat věci a je tu tělocvična. Tam jsem ale nebyl,tak nemůžu hodnotit.
Okolí hotelu
Jak už jsem zmínil,ulice v níž hotel je, není příjemná jako to už u nádražích bývá,ale zcela nebezpečná taky ne. Ovšem špína,hluk,podivně řešená architektura kolem, neopravené budovy a "vybraná" společnost různých tuláků,co je to,co vás tu bude provázet stejně jako impozantní stará budova, blízká zoologická zahrada,historické centrum o ulici dál a supermarket, který se vám může hodit.
Celkový dojem
Dalo by se něco zlepšit,ale celkově je to lepší hotel pro toho,kdo vyloženě nevyhledává historické budovy hotelu a neřeší výhled.
z 1 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro obchodníky
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.