Napsat recenzi

Arménie - Jerevan - Paris Hotel

Recenze hotelu Paris Hotel **** (Arménie - Arménie - Jerevan)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 34x
Recenze se líbila: 128 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0

Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v těsné blízkosti centra Jerevanu.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoje čisté, nekuřácké. Na pokoji měkký koberec, oddělené postele. V koupelně veškeré toaletní potřeby - ručníky, fén, sprchový gel, šampon, kondicionér, kartáček + pasta na zuby, žiletka + pěna na holení, hřeben. Minibar placený, voda v plastové láhvi zdarma, trezor zdarma.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Restauraci a lobby bar je umístěn ve 12. patře, odkud je panoramatický výhled. Stravování formou bufetu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Na pokoji je k dispozici servis na přípravu kávy a čaje. Pokoje nedisponují balkonem. V hotelu je konferenční místnost.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

V okolí hotelu velké množství obchodů, nedaleko hotelu náměstí Republiky.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Byli jsme spokojeni.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání