Alb, Sranda Intern 2019aug
Recenze hotelu Saranda International Hotel **** (Albánie - Saranda (Sarandë) - Saranda)
Smišene pocity. Hotel unitř dobrý - odpovídá 4H. Umíštění dnes neodpovída reklamním foto. Hotel je nově obestaven dalšími hotely, už je 3tí v řadě od moře (150m).
Snídaně typu bufet, ale nižší kvality: vaječina, opékané paky a j -vše od počátku studené..
Ale dá se najíst. Hotelová plaž OK, Slunečníky a lehatka v ceně. Večeře s sesterském hotelu u pláže, obsluhovaná, výběr z menu lístku. My brali většinou grilované ryby (celkem malé porce). Problémy s objenaním - jejich slabá angl.
Ubytování
Vybírali jsme hotel u pláže, ale je to hotel v 3tí řadě. Fota hotelu zastaralé, dnes neodpovídají skutečnosti! Hotel dostavován = zvyšovám o 3 patra, dnes ještě nefunkční..
Strava a stravování
Snidaně bufet, vše studené..
Večeře obsluhovaná. bohatost menu neodpovída 4H restauraci
Vybavení, služby a personál hotelu
Personal umí troch angl. Pokoje uklízeny každý den. čisté Klimatizce funguje..
Pláž a moře
Pláž patří k hotelu. čistá, ale přehuštěná. Slunečníky a lehátka v ceně hotelu.. Moře čísté, obláyky, prudší sesutp dna.. Někdy V okoli vyhrazeného koupání jezdí vodní skůtry, dělají hluk a smrdí.. přední řady obsazeny divnými domorodci se zlatými řetězy na krku. Přípomínali albánské postavy z serialu Rapl..
Okolí hotelu
Okolí hotelu (u hlavní cesty) dost zahuštěné. Hotel v 3tí řadě ve svahu 150m od pláže.
Celkový dojem
Zajímavá Zkušenost s Albánií, u moře bohatství, v ulicích a venkově chudoba a špína. Večer celkem bezpečno.
Moře čisté. Hotel drahší, čistý, večeře nestojí za placených 3500kc na jednoho navíc.
Na pár let Albánii více nemusíme, ale za tu zkušenost to stálo...
z 1 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.