Skvělý klidný hotel bez animací

Recenze hotelu Eter Palace Hotel & Spa **** (Albánie - Drač (Durrës) - Golem)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,9
(na základě 31 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Nově otevřený luxusní hotel přímo na pláži, na kterém jsme nenašli chybu.

Ubytování 

Připlatili jsme za větší pokoj s výhledem na moře a rozhodně jsme nelitovali. Dost prostoru, pohodlné postele, vše, jak má být.

Strava a stravování 

Menší výběr, ale dobře uvařené. K obědu i k večeři každý den ryby. Nám to vyhovovalo, protože jídlo bylo chutné a nejednalo se o velkovýkrmnu jako v Turecku nebo v Egyptě, kde je sice naoko větší výběr, ale všechna jídla chutnají stejně.

Jeden samoobslužný bar v restauraci, kde si sami čepujete pivo a víno a berete i tvrdý alkohol, druhý přímo na pláži s obsluhou.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Funkční wifi, ochotný a usměvavý personál.

Pláž a moře 

Na pláži vždy volná lehátka, moře odpoledne lehce zakalené. Místní prodejci všeho možného, ale nikdo z nich hosty neobtěžuje. Doporučujeme hlavně grilovanou kukuřici, ani zmrzliny nebyly špatné a všechno za pár korun

Okolí hotelu 

Obchody a restaurace kousek od hotelu, případně bylo možné dojít procházkou na velkou pěší zónu (cca 1 km)

Celkový dojem 

Výborný hotel, nemáme co vytknout. Pokud hledáte rušný hotel, kde to žije, vyberte jiné místo. Tady je klid, pohoda a prostor na odpočinek

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené