22.8.2024
Recenze hotelu Adria Palace Hotel **** (Albánie - Drač (Durrës) - Golem)
Do tohodle hotelu už nikdy,nevím jak to vypadalo jinde ale na výletě si povídali co a jak a líde si stěžovali taky:)))))
Ubytování
kromě koupelny to bylo oki
Strava a stravování
Strava dnes a denně studená opravdu nepřeháním je polévka horka a jezte špenát studeny??????
Vybavení, služby a personál hotelu
Fajn byly jen pokojské a děvčata co uklízela okolí a u bazenu
Pláž a moře
MOře už špinavé
Okolí hotelu
To celkem šlo
Celkový dojem
Na doporučení od paní z cestovky co si šla zabukovat dovolenou:tak jsme to vzali!!!!!!!Přiklaním se k panu Jardovi i Janě co se týče jídelny a otráveného personálu už první den obracela oči v sloup ta slečnaco dělala kávu!!!!!!!Stoly umaštěné protože když odnesli v ruce talíře ( žadný vozíček) už se nevraceli!!!!Tak jsem bafla ubrousky a utřela si to sama!!!!Navíc si děvčata stěžovala na ten zajezd do hor,nic nebylo tak jak ta slečna řekla,navíc mi poslala na WhatsApp o pul noci že nebude Česky překladatel a ani neposlala alespoň papíry že by si to děvčata přečetli!!!!!Druhá katastrofa koupelna dve stěny a nebylo to uzavřene a tím padem tekla voda ven!!!jedině pokojské a děvčata byla příjemná,opravdu uz tohle né!!!!!!!!My nejsme naročné viděly jsme toho hodně ale hotel se 4 hvězdami to určitě nebyl a ještě navíc při odjezdu na výlet nedostaly děvčata svačinu místo snídaně
z 26 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.