Napsat recenzi

Hodně smíšené pocity

Recenze hotelu Rafaelo Resort **** (Albánie - Albánie - Shengjin)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2017
Přečteno: 137x
Recenze se líbila: 62 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Podle propagace si nelze udělat objektivní obrázek protože skutečnost ukáže něco jiného. Areál rezortu dobrý, ale okolí katastrofa.

Dobré zjištění, že tam nejsou nenažraní Rusáci, ale docela úspěšně je nahrazují Poláci, hlavně co se týče bezohlednosti k okolí , klidně se udělají vlastní diskotéky u bazenu a ruší tak celý areál a nikdo s hotelu s tím nic nedělá.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

V pokoji se sice dá tancovat, ale ve skříni ani jedna polička na uložení prádla. V koupelně velký záchod s malým sedátkem. Ve sprchovací koutu černé rohy, bez nějaké zavírací stěny, takže voda teče při sprchování všude.

Tři dny výtah šel a nešel a dovedete si představit chodit do osmého patra,. Čtvrtý den nešel vůbec skoro celý den.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Strava stále stejná bez jakékoliv obměny, polévka jeden druh teplé vody se zamíchanými zbytky masa od oběda nebo večeře. Rýže, těstoviny a hranolky dobré, saláty dobré, ale vše málo dochucené. K dispozici pouze kečup, horčice a majonéza.

Odpolední pohoštění dobré, káva, čaj, ovoce, zmrzlina, sušenky, buchtičky a podobně.

Alkoholické nápoje pouze víno, ostatní destiláty a podobně byly pouze pro Slováky a Poláky takže zřejmě jinýall inclusive než pro nás.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

K pobytu nám obytování stačilo, ale personál v restauraci, evidentně je to moc nebavilo, Často se hloučkovali a bavili a přitom byly neuklizené stoly a nějaké utření stolu od zbytků po odnesení talířů, tak to je něco s čím jsme se nesetkali, teplá voda na kávu často chyběla.

Na recepci jsme se museli dost silně hlásit, že něco chceme, přednost měli vždy domácí, domluva obecně špatná, angličtina pouze omezeně, na pláži vůbec.

Pláž a moře  průměrně (3,4/5)

Velké zklamání, které bylo ještě umocněno tmavým pískem, Zbytečně dlouhý pozvolný vstup do moře.

Na pláži nepořádek i když jsou k dispozici koše na odpadky tak domácí klidně odejdou od lehátek a zanechají vše co nesnědli a nebo odhodili jako kelímky, obaly a podobně.

Nějaká výhoda lehátek patřící k resortu jsem vubec nepocitil, klidně tam přijde místní rodina a obsadí lehátka bez jakýkoliv problémů a oblsuha to respektuje.

Po dešti a větru bylo moře plné trávy a špíny a ani druhý den to nikdo se nesnaží vyčistit.

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

Bezprostřední okolí hotelu, nepořádek a smrad z odpadků, které nejsou jenom v kontejnerech ale i na silnici, chodníku, kolem prodejen, prostš hrůza.

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Celkový dojem je pro mne tak hrozným překvapením, že nemohu někomu doporučit, aby do této země jel na dovolenou, protože kdo byl dříve kdekoli v Evropě a nebo i mimo kontinent tak dopadne jako já a to jsem se nezmínil ještě o tom, že velká populace v období kdy jsme tam byli měli střevní potíže a někteří tak velké, že museli vyhledat pomoc lékaře a strávili na pokoji 4 dny ze sedmi, tak to je skutečně dovolená a vyjímkou nebyla ani delegátka a bohužel kvůli tomu se neuskutečnili některé výlety.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 5
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání