Napsat recenzi

Dovolená v Albánii

Recenze hotelu Rafaelo Resort **** (Albánie - Albánie - Shengjin)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 206x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nemohu jinak, než chválit. Starali se o nás vzorně, všude čisto jak venku tak uvnitř hotelu. Nevyšlo nám sice počasí, ale za to nikdo nemůže. Je pravda, že špatné počasí přineslo na pláž útržky trávy, ale koupat dalo. Lidé milí, obsluha v jídelně vzorná. Výlet s průvodcem do Tirani a Kruji bezvadný. Doporučuji.

Ubytování  průměrně (3,2/5)

čisté, pohodlné

Strava a stravování  průměrně (3/5)

normální evropská

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

bez problémů

Pláž a moře  průměrně (2,8/5)

hodně lehátek, moře nebylo až tak čisté

Okolí hotelu  průměrně (2,6/5)

celkem dobré, hezká promenáda

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

USPOKOJIVÝ

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 13 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání