Napsat recenzi

Dovolená v Albánii

Recenze hotelu Rafaelo Resort **** (Albánie - Albánie - Shengjin)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 97x
Recenze se líbila: 42 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

I když Albánie není tak daleko, přece jenom se nám cesta poněkud protáhla. Jednak nejdříve vlakem do Prahy a na letiště, pak ovšem mělo letadlo hodinu zpoždění. Na zpáteční cestě jsme opět měli hodinu zpoždění kvůli jednomu nezodpovědnému páru, na který jsme čekali.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Byli jsme ubytováni v jednom z paneláků. Zdálo se nám, že 4 místnosti jsou pro 2 lidi zbytečně moc. Hotel je poměrně nový, ale poněkud nešikovně vybavené pokoje. Je tam zbytečně mnoho poliček, ve skříni jsou sice ramínka, ale není tam tyč, na kterou se něco pověsí. Špatně řešené osvětlení, na nočních stolcích žádné lampičky, okolo umývadla žádná odkladová plocha. Dveře do ložnice téměř vrážejí do nastavené postele. Je patrná snaha o dobré bydlení, ale moc se jim to nepovedlo.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Co se týče výběru a chuti nemám námitek. U nápojů by mohl být širší výběr. Co však byl problém, téměř všichni jsme onemocněli zažívacími potížemi. Někteří rekreanti museli vyhledat lékařskou pomoc, onemocněli i Poláci a Albánci. Příčina se nepodařila zjistit, jestli z jídla, vody nebo údajně špatné klimatizace. Ještě týden po příjezdu jsem se léčila.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

Nemáme velké požadavky, personál byl ochotný, úslužný.

Pláž a moře  průměrně (3,4/5)

Na pláži jsme byli jen jednou, voda se mi zdála studená. Je tam velmi hodně lehátek a také lidí. Dáváme přednost klidnějšímu prostředí.

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

Kromě pěší zóny podél moře žádná sláva. V obchodech se vcelku nedá moc koupit.

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Těšila jsem se na nějaké výlety, že poznáme tuto neznámou zemi. V důsledku onemocnění delegátky, nebylo toto možné absolvovat. Vzali jsme si tedy z hotelu taxíka a sami jeli do Tirany a Kruje, ovšem bez výkladu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání