Napsat recenzi

Sarandë

Recenze hotelu Vila e Bardhe Hotel *** (Albánie - Albánie - Saranda)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Přečteno: 209x
Recenze se líbila: 446 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Doprava do Albánie dobrá, město Sarandë je ve výstavbě, tak si myslím, že cena je vysoká, protože když rekreant opustí hotel, tak je na skládce a staveništi. Nejsou vybudovány kolem hotelu komunikace, pouze stezky. Doporučila bych dávat větší pozornost úklidu pláže před hotelem, hlavně vstup do moře. Jsou tam střepy, injekční stříkačky, igelitové sáčky, což nedělá dobrý dojem. U okolních hotelů je vstup do moře uklizen.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Pokoje jsou ucházející, pouze chybí židle. Balkonek u pokoje s výhledem n moře je příjemný.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Spokojenost

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Pokoje jsou vybaveny dobře, služby jsou na vynikající úrovni, personál, lidé jsou velmi milí a příjemní, jazyková vybavenost je na dobré úrovni. Personál hotelu ve styku se zákazníkem jen chválím.

Pláž a moře  průměrně (3,5/5)

Pláž malá, myslím při větším počtu lidí, se z toho stane denní noclehárna. Dřevěným lehátkům chyběla molitanová matrace. Pláž u hotelu nebyla uklízena.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Okolí hotelu - chápu, město se rozrůstá, tak vlastně blízké okolí je pouze staveniště. Obchody jsou v dostačující vzdálenosti.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Hotel je v první řadě u moře, tak dojem je dobrý, výhled z jídelny vynikající, personál ochotný a delegát velmi příjemný a vstřícný. V pokojích chybí židle, výhled na moře je prima.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání