Napsat recenzi

Jana

Recenze hotelu Supreme Hotel & Spa ***** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 36x
Recenze se líbila: 36 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Odpovídá popisu - pro méně náročnou klientelu

Ubytování  průměrně (4,2/5)

pokoje jsou nové, velice pěkné, odpovídají kategorizaci,

Strava a stravování  průměrně (2,8/5)

chutná

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

nebyl nabízen žádný večerní program, problém při deštivém počasí není, kde strávit volný čas - posezení s nápojem, kromě pokoje. Venkovní posezení na počet hostů nedostačující

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

malá promenáda, ale určitě ji dobudují

Celkový dojem  průměrně (3/5)

přátelé jsou nároční, hotel s 5 hvězdami by měl mít více odbytových středisek pro all inkl.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Jana: Hotel Suprese Albánie - 17. 9. 2021 11:58

Hotel pěkný odpovídá 5*, ale vše ostatní tak na 2-3* ti co jsou zvyklí na služby na úrovni tak doporučuji nejezdit, ušetříte si zklamání a zdraví, většina z našeho zájezdu měla průjem a zvracení. Nejvíce to odnášely děti. Nedoporučuji. Vlčice Strakonice reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání