Napsat recenzi

Hotel Marika Albánie

Recenze hotelu Marika Hotel *** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2022
Přečteno: 77x
Recenze se líbila: 50 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkem ucházející strava pro nás velmi slabá .

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Ubytování dobré, čisté, pro tři bohužel velmi malé .

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

Strava bohužel nic moc. All inclusive bohužel velmi velmi skromné . Nápoje v pořádku , snídaně dostačující . Oběd a večeře - výběr ze 4 variací ( těstoviny, ryba ( malinké, velmi kostnaté ), lilek nebo květák a nějaký ala bramborový guláš ) . Toto bylo pořád dokola celý pobyt , 3x na výběr maso . Ke snídani litá buchta , asi 3x pudink jinak žádný zákusek . Pokud by majitel změnil stravu věřím, že by tento hotel mohl konkurovat . Ještě svačinky - pouze 1x denně 16:30-17:00 a to pár namazaných jednohubek , nakrájený na kolečka párek ( to vše celý pobyt stejně ) , nesmíte vzít ven k bazénu vše musíte jíst uvnitř , takže od moře se musíte převléci a uschnout . Pokud chcete večer nebo i přes den sedět venku , je zde málo míst a stínu ....

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Vše v pořádku, personál snaživý.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Čistá , uklizená , lehátka pro hotel rezervovaná .

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Uklizeno , starají se .

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

V pořádku , jen ta strava ... škoda

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 6
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání