Napsat recenzi

Dieta v Albánii

Recenze hotelu Marika Hotel *** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 186x
Recenze se líbila: 68 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Začnu asi příjezdem na hotel, kdy jsme dostali k pozdní večeři smradlavou kostru ryby, nakrájené suché zelí a tři vařené brambory, to bylo na každém stolu. Ráno k snídani chléb, vejce, lívance a smažené hroudy, a to bylo celý týden beze změny. Oběd se skládal z polévky, těstoviny s tuňákem bez tuňáka, spálený plněný lilek rýží, smradlava voda s kousky mrkví a brambory - vše studené a celý týden, pouze dvakrát bylo kuře pro prvních 20 lidí, zbytek měl smůlu, přesto nebylo čeho litovat, protože kuřata byla u kosti černá, tudíž nepozivatelna. K obědu byla každý den nakrájená zelenina, a to okurka, rajče a zelí, z ovoce meloun-opět bez obmeny. Jednou byly kostnane ryby a dvakrát mušle. Večeře se skládala z pripalene zeleniny, opět lilek, suché brambory, těstoviny s vejcem, květák s natí a brokolice, z ovoce papa já-celý týden. Na svačinu jsme nechodili, protože byla namazana veka, scvrkle olivy a cervave švestky-celý týden. Bylo mi líto dětí, které tam neměli nic, co by jim rodiče mohli dát, ale personal to neřešil. Pivo zdarma došlo na celý den. Chodili jsme jist do restaurace jako všichni v hotelu a tam si můžete dát výborné jídlo. Pečivo jsme si kupovali v pekárně naproti hotelu, měli velký výběr a vše čerstvé. Bohužel voda zdarma také často došla, a pak byla balená za peníze větší než v místním obchodu, tak jsme si ji kupovali v obchodu. Ostatní nápoje byly rozlevane na požádání personálu, bohužel preslazene.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Měli jsme pokoj s přistýlkou, rozkládací lehátko a manželskou postel, na které jste se nemohli hýbat, aby jste se nerozhoupali. Na pokoji lednička a malý balkon se dvěma zidlema, protože třetí se nevešla. Sprchový kout dobrý, krom sprchy, která měla trhlinu a voda tekla jinde, takže umýt si vlasy byl nadčasový úkol. Jinak čisto, každý den nové osušky a prostěradlo. Jen nebylo kam dát zavazadla, do skříně se vešel jeden malý a přes další dva jsme skákali rovnou do postele, protoze se nedalo procházet, jak byl pokoj malinký a to jsme měli i problém dostat se do lednice, jak to bylo těsné.

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

Viz popisek výše

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Na pokoji lednice a malý přenosný trezor, ručníky, osušky a fén. Personál mluvil pouze špatnou angličtinou, ale pár slov umí i v češtině. Personál byl dobrý. Musím upozornit ještě na bazén, který není vhodný pro děti, měl hloubku 1,60m,ale čistý. Lehátek pro hotel nedostačující, pouze 10kusu. Poslední den jsme odletali večer a pokoj musíte opustit v 11:00 hod., problém je, že se nemáte kde vysprchovat a prevlekate se na WC. Bohužel ani posezení před hotel není dostačující, protože personal si na každý večer rezervuje pro sebe 2 stoly.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Na pláži lehátka zdarma i deštník. Bohužel hotel prodával lehátka i místní komunitě, a lidé z hotelu často marně hledali volné místo. Na pláži jsem si první den skoro ukopla palec, protože je tam vede cesta z palet, která končí v pisku. Zde také není plavcik a vlajky, to asi není potřeba. Koše na odpadky chybí a toalety také. Bohužel ani sprcha.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Všude hodně odpadků a smrad.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Bohužel nic moc. Země je to krásná, ale ten přístup k turistům je lhostejný. Musí ještě hodně zapracovat na tom, aby se zde lidé cítili jako hosté a ne jako vetřelci.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 6
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání