Napsat recenzi

Hotel Marika /Albánie Golem

Recenze hotelu Hotel Marika *** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 100x
Recenze se líbila: 10 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Hotel Marika Hotel Marika
  • Balkánská kuchyně Balkánská kuchyně
  • Západ slunce nad mořem Západ slunce nad mořem

Albánie je velmi pěkná země, turismus v letoviscích se rychle rozvíjí. Pořád je třeba mít na paměti, že je to Balkán se svými specifiky. Tento hotel je opravdu velmi pěkný, čistý a s ochotnym personálem. Jídlo je dobré, převažují různé úpravy zeleniny. Večer je trochu hlučná produkce z vedlejšího hotelu, ale po půlnoci již bylo ticho.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Kvalitní postele, čisto, denní výměna prádla. Klimatizace na pokoji. Výtah do vyšších pater je velmi příjemný.

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Strava All incluzive - výběr z několika jídel, vždy i polévka. Převažuje zelenina, vždy jedno tradiční jídlo, jedno masové a jedno vege.. Čerstvá zelenina a ovoce. Káva na požádání. Drinky nic moc, džusy jsou preslazene a mají umělou chuť, ale místní pivo je dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Vybavení velmi dobré, výtah, televize, na pokoji lednička. Inzerovaný trezor na pokoji je tristní, ale na recepci zdarma. Denní úklid pokoje na jedničku, vždy doplněno čisté prádlo a papír na WC. Personál mladý, příjemný a milý. Ocení pár frází v Albanštině a překvapí pár frazemi v češtině.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Moře první den čisté, ale zkaleny písek a vlny (prý bouře na moři), pláž čistá, pozvolný vstup do vody, plážový servis v ceně, ale stejně první tři řady jsou pro platící místní.. Snaží se udržovat prostor s lehátky čistý, ale ne vždy se povede. Někteří místní moc na pořádek nejsou a pak vám přiletí prázdný obal od brambůrků.. Dopoledne bývá moře chladnější, ale příjemně osvěží.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Bezprostřední okolí je čisté, upravené a udržované. Denně je uklizena a vytřená terasa z dlažby. Ovšem cesta k moři vede zkratkou (cca 10m)prez takovou místní skládku, kterou vyklidi a za pár dní je to opět...

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Za mě spokojenost. Někteří účastníci zájezdu srovnavali nesrovnatelné (tedy 4* hotel v Albánii s 5* řetězcovými hotely v Turecku či Egyptě). Pěkná dovolená, příjemná cena, milý personál, chutné jídlo. Delegát bezva. Nedávám plný počet hvězd, protože stále je co zlepšovat, ale na Balkán je to super!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání