Napsat recenzi

Hotel Marika

Recenze hotelu Hotel Marika *** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 401x
Recenze se líbila: 288 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byla jsem po prvé v Albánii a byla jsem moc spokojena.Hotel byl výborný,všude čisto,strava byla také výtečná a personál velice milý a ochotný.Počasí bylo krásné,moře velmi teplé.S touto dovolenou jsem byla velice spokojena.Hanka a Zdenka.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Ubytování v hotelu Marika vynikající.Na pokoji klimatizace i televize a velice čisto.Ručníky a povlaky se měnily každý den.

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Vybavení bylo výborné,velká spokojenost,personál hotelu ochotný a velmi milý.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Velmi spokojena,hotel Marika výtečný.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání