Napsat recenzi

Dáša

Recenze hotelu Hotel Marika *** (Albánie - Albánie - Golem)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 76x
Recenze se líbila: 233 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme moc spokojeni, hotel krásný a čistý, okolí jak kde, ale albánci se hrozně snaží a jsou milí

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Moc hezký rodinný pokoj, prostorný

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

velký výběr jídel, moc nám chutnalo, káva, voda,džus

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

každý den čisté ručníky a osušky, každý den se i uklízelo a převlékala postel, což nám přišlo až zbytečné, personál velmi milý a usměvavý, majitelka příjemná, wifi v celém areálu zdarma

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

moře se nám líbilo, máme rádi písek, tak nám nevadilo, že bylo trochu zakalené, vstup pozvolný a kousek od hotelu, každé ráno uklizené, ale někteří lidé prasátka, co jim odpadlo od ruky, to tam zůstalo, lehátka a slunečníky zdarma

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

z jedné strany fajn, z druhé strany popelnice a zápach

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

pěkné a levná dovolená

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Albánie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání